brawo Lech, świetny mecz dziś zagrali.
życzę wam takiej formy w pucharach, ale w lidze grajcie dalej to samo.

i gratuluje Lechowi też ofensywy transferowej, Stilić swietny, tylko czekać, aż go jakiś dobry klub kupi za rok/dwa.
ten argument - "kto awansuje do LM, to zdetronizuje ekstraklase na kilka lat" to gówno prawda.
chociażby przykład Artmedii - przecież tam gorzej teraz grają, niż przed LM. albo Slavia Praga - jakoś nie zdominowali czeskiej ligi, itd.
proponuje jeszcze zrobić sonde.
kiedy TVP zmieni grafikę meczową? przecież to żółto-czerwone coś, to już z 5 lat widzimy. mogli by chociaż na PUEFA dać PUEFA, na LM - LM.
Flame napisał(a):

Dobrej nocy
i medalu jutro!
|
przyłączam sie, bo już za długo czekamy.
