Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#815
Stary 14.08.2008, 23:14
brawo Lech, świetny mecz dziś zagrali.
życzę wam takiej formy w pucharach, ale w lidze grajcie dalej to samo.
i gratuluje Lechowi też ofensywy transferowej, Stilić swietny, tylko czekać, aż go jakiś dobry klub kupi za rok/dwa.

ten argument - "kto awansuje do LM, to zdetronizuje ekstraklase na kilka lat" to gówno prawda.
chociażby przykład Artmedii - przecież tam gorzej teraz grają, niż przed LM. albo Slavia Praga - jakoś nie zdominowali czeskiej ligi, itd.

proponuje jeszcze zrobić sonde.
kiedy TVP zmieni grafikę meczową? przecież to żółto-czerwone coś, to już z 5 lat widzimy. mogli by chociaż na PUEFA dać PUEFA, na LM - LM.

Flame napisał(a):Wyświetl post
Dobrej nocy
i medalu jutro!
przyłączam sie, bo już za długo czekamy.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 14.08.2008 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując