irman napisał(a):

|
Bo widzisz, u nas piłka ligowa i jest na takim poziomie, że nie ma czego oglądać na boisku i ludzie z nudów zajmują się darciem japy czyli dopingiem.
|
wiekszej glupoty nie czytalem
mam rozumiec ze Fenerbahce, Panathinaikos, Olympiakos, Entracht Frankfurt, Zenit St. Petersburg, Galatasaray Stambuł, Crvena Zvezda , mam wymieniac dalej? - graja taka kiche ze kibice ow druzyn z nudow mordy otwieraja?
ostrzasnij ze sie bo chyba sam nie wiesz co piszesz...
fani Barcy to po prostu cipy i tyle, 4-0 a Ci gwizdaja na swoich zawodnikow, i dumny jestem ze po raz kolejny Polska ekipa pokazala im miejsce w szeregu. wyniki kiedy moga minac, i juz nie bedzie ponad 100 tys socios tylko 200 i nawet nie beda potrafili wyciagnac klubu z bagna. i takich przypadkow bylo wiele..