Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2303
Stary 14.08.2008, 13:29
irman napisał(a):Wyświetl post
Bo widzisz, u nas piłka ligowa i jest na takim poziomie, że nie ma czego oglądać na boisku i ludzie z nudów zajmują się darciem japy czyli dopingiem.

wiekszej glupoty nie czytalem


mam rozumiec ze Fenerbahce, Panathinaikos, Olympiakos, Entracht Frankfurt, Zenit St. Petersburg, Galatasaray Stambuł, Crvena Zvezda , mam wymieniac dalej? - graja taka kiche ze kibice ow druzyn z nudow mordy otwieraja?


ostrzasnij ze sie bo chyba sam nie wiesz co piszesz...

fani Barcy to po prostu cipy i tyle, 4-0 a Ci gwizdaja na swoich zawodnikow, i dumny jestem ze po raz kolejny Polska ekipa pokazala im miejsce w szeregu. wyniki kiedy moga minac, i juz nie bedzie ponad 100 tys socios tylko 200 i nawet nie beda potrafili wyciagnac klubu z bagna. i takich przypadkow bylo wiele..
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 14.08.2008 o godz. 13:35.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując