Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 13.08.2008, 15:07
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
Kaczyński pojechal na Gruzje z innymi przywodcami i to on byl najbardziej napastliwy w swoich wypowiedziach co do Rosji . Oczywiscie mowil prawde i pewnie to co wiekszosc z Polakow czuje ,ale na takim szczeblu dyplomatycznym ,moze warto by zachowac pewien umiar?]


Kolejny zniewolony umysł. Przepraszam, że zapytam. Niedługo będziesz musiał sobie zadawać takie pytania: Czy mogę pierdnąć w kierunku wschodnim ? Czy nie zdenerwuje to Kremla ?



Można i tak to nazywać



Dajesz zmiany. Czyżby nowy Geremek lub Bartoszewski nam się narodził ?
To co wczoraj zrobil Kaczynski to bylo pierdzenie nic wiecej ,napinanie muskuł ktorych sie nei ma tak jak napisalem wczesniej.
Bartoszewski hmm ,bylbym zaszczycony gdyby ktos kiedys na starosc nazwal mnie drugim Bartoszewskim