Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
1660
13.08.2008, 15:07
Gwiaździsty
napisał(a):
Cytat:
Kaczyński pojechal na Gruzje z innymi przywodcami i to on byl najbardziej napastliwy w swoich wypowiedziach co do Rosji . Oczywiscie mowil prawde i pewnie to co wiekszosc z Polakow czuje ,ale na takim szczeblu dyplomatycznym ,moze warto by zachowac pewien umiar?]
Kolejny zniewolony umysł.
Przepraszam, że zapytam. Niedługo będziesz musiał sobie zadawać takie pytania: Czy mogę pierdnąć w kierunku wschodnim ? Czy nie zdenerwuje to Kremla ?
Można i tak to nazywać
Dajesz zmiany. Czyżby nowy Geremek lub Bartoszewski nam się narodził ?
To co wczoraj zrobil Kaczynski to bylo pierdzenie nic wiecej ,napinanie muskuł ktorych sie nei ma tak jak napisalem wczesniej.
Bartoszewski hmm ,bylbym zaszczycony gdyby ktos kiedys na starosc nazwal mnie drugim Bartoszewskim
K_2
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez K_2