|
mam pretensje do obu stron. ja to jeszcze pol biedy bo mieszkam w samej Barcelonie i nic mi sie nie stalo, ale na miejscu ludzi, co zapieprzaja po bilety spory kawalek i nie moga ich kupic, bym sie bardzo zdenerwowal. tak jak pisalem, przez takie zamieszanie Wislacy beda rozrzuceni po calym stadionie zamiast na jednym sektorze...szkoda. no nic, koniec tego tematu, bilety maja byc w sprzedazy w dniu meczu od 10 w kazdej z kas. do zobaczenia na stadionie.
|