Cytat:
toż twoi wodzowie pięknie osłabili agresora nie ma co teraz się twoi wodzowie wezmą za osłabianie. pogratulował
|
Moi wodzowie ? Nie ma takich .
Ja ciągle chcę silnej Unii Europejskiej , która będzie miała posłuch na całym świecie . Także w Rosji . Nic się w tej kwestii nie zmieniło .
Cytat:
|
ale lepiej korzystać z mocniejszej propagandy
|
Zawsze lepiej jak się ma dodatkowe argumenty , ale absolutnie nie jest koniecznością powoływani się na Kosowo żeby siać dobrą propagandę.
http://pl.youtube.com/watch?v=yBZgX-QHq6A
Tutaj można przeczytać jak wygląda pogląd ruskiego ludu na tę sprawę . Kosowo jak się przewija , to może w co 100 komentarzu . Tak to
Amerykańcy źli(do utwierdzenia tego poglądu wcale Kosowo nie jest potrzebne)
Sakaszwili Hitler i marionetka USA
Nasi niosą Mir
Gruzini mordują Osetyjczyków
Wszyscy na świecie chcą słabej Rosji a my jesteśmy Imperium
Cytat:
|
Wiem ale przy twojej błyskotliwości sam dojdziesz do sedna sprawy
|
Tyle mi wystarczy
Cytat:
Milosević (zbrodniarz dla mnie oczywisty) jak chciał wszystkich wywalić to oburzenie świata
|
Chyba wyraźnie napisałem po powojennym zamęcie , czyli jak najszybciej po zakończeniu II wś . Gdyby Niemcy zostali na ziemiach odzyskanych , to przecież w latach 90 też nikt by ich nie wywalał .
Nie lubię się powtarzać .
Dwa Twoje argumenty dlaczego tym się bardziej należy niż tamtym .
Osetyjczycy - naród , Albańczycy - naród
Osetia - autonomia , Kosowo - autonomia
Nie wiem kto jej używa , ale pojawiła się już na począku XX w. Tyle , że to nie ma znaczenia w tej dyksuji . Poraz drugi piszę , że dałem to jako ciekawostkę . Trzeci raz już nie napiszę .
napisałeś WOJNA TRWA OD LAT i dajesz mi hasełka dotyczące wojny w latach 20 XX w i na przełomie lat 80 i 90 a ja kontruje pięknym tytułem z tego hasełka na wikipedii ,,lata pokoju 1992-2008''
Bezczelny manipulatorze ?