Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.08.2008, 01:26
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Co za temat :/ Tak spiewajmy tylko cezuralnie a na koncu jeszcze mozna by strzelic taki mał taki duży...10 punktow w lidze ministrantow, alleluja i do przodu. Mamy nie używać przekleńst bo co? Bo pismak jeden z drugim sie ucieszy, i bedzie to dla niego niepowtarzalne widowisko i ładnie to w gazecie zaznaczy? Jak komuś nie pasuje taki doping zawsze może zamieniać te słowa na cenzuralne. Albo nie spiewać w tym momencie.
A to klnąc na potęgę dostajemy punkty w lidze chuliganów, o to chodzi ?
Aha...
Odpowiedz cytując