Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 09.08.2008, 20:10
spidey napisał(a):Wyświetl post
I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule?



P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.
spidey napisał(a):Wyświetl post
Ehhh dobra niech ci będzie.
Ale właściwie to po co w takim razie gramy sezon...?
Dajmy Wiśle mistrza zaocznie, jak szaleć to na maksa...

Sezon gramy by mistrza wyłonić

Czemu nie dajmy mistrza Wiśle ... przecież Legia majstra nie zdobędzie
Odpowiedz cytując