spidey napisał(a):

I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule? 
P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.
|
spidey napisał(a):

Ehhh dobra niech ci będzie.
Ale właściwie to po co w takim razie gramy sezon...?
Dajmy Wiśle mistrza zaocznie, jak szaleć to na maksa...
|
Sezon gramy by mistrza wyłonić
Czemu nie dajmy mistrza Wiśle ... przecież Legia majstra nie zdobędzie
