spidey napisał(a):

I wywnioskowałeś to po jednym spotkaniu gdzie Legia zremisowała z bądź co bądź silnym kadrowo DyskoPolo, a Wisła wymęczyła zwycięstwo ze słabiutką Polonią B.?
Gdzie sprzedają te magiczne kule? 
P.S. Nie mówię że na pewno będzie inaczej, ale proponuję wstrzymać się na kilka kolejek z jasnowidzeniem.
Przypominam początek zeszłego sezonu i serię zwycięstw Legii. Jak się skończyło każdy wie.
|
Legia gra gorzej w ostatnich meczach od Wisły w meczu w UEFA Cup nic nie pokazała ciekawego błysnęli tylko pomocnicy. Wisła jak wiesz czy nie nie grała w optymalnym składzie sama wypowiedź Skorży daje do myślenia. "Wybaczcie styl..." znaczy się chodziło tylko o 3pkt. Styl i gra ładna ma być na Barcę
