Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1477
Stary 08.08.2008, 21:56
Wilku napisał(a):Wyświetl post

Mnie bardziej interesuje kto podpuścił Gruzinów aby uderzyli, i to akurat nie w Abchazów (islamcy) a w Osetie.


To jest pytanie zasadnicze. Nie wiem co o tym myśleć szczerze mówiąc.

Z jednej strony widać jak na dłoni, że ruscy do tego się przygotowywali i to jest wypełnianie założonego wcześniej scenariusza. Brakuje jednego elementu - tzn. odpowiedzi na pytanie, czy Saakaszwili jest idiotą, że sie dał zrobić w kuku?

Bo jeśli tak - to oznaczałoby, że cała akcja jest z góry ukartowana - USAńce dostają w łapę Kosowo - oddają Ruskom Osetię i Abchazję. Wystarczyło podpuscić tylko Gruzinów.


To jest dla mnie strasznie niedorzeczna argumentacja ale jedyna logiczna
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43