inwalida Dawidowski nie przeszkadzał bo wygrany mecz, ale niech sobie da juz spokój z Wisełką tak bedzie lepiej
z Barca zagramy na R22 bo slaski nie bedzie przygotowany , oni sie szykuja na mecz eliminacji MS z Czechami
tak gdzies przeczytałem
i dobrze bo Wisła z Krakowa


