Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1622
Stary 06.08.2008, 21:54
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
TO jest proszę państwa nasza Wisła!!! Brawo dla trenera Skorży!!! Nawet Dawidowski mi dziś nie przeszkadzał ) dobry mecz Cantoro (o dziwo) i świuietny PAwła, Piotrka, Rafała, Juniora, Baszcza, Wtorka itd

Z Barcą wolałbym na R22, ale pewnie więcej zarobimy na Śląskim

Osobiscie mysle ze jednak Śląski to byłoby najlepsze rozwiązanie. Załatwić 5 pociągów dla Krakowian, reszta busami i wypełnimy te 45 tysięcy !! Stworzymy najlepszą atmosferę na świecie.

A jakie te transfery mamy jutro sfinalizować by zgłosić ich jeszcze do meczu z Barceloną? Nei Kalanga Jodłowiec?
Odpowiedz cytując