Osobiscie mysle ze jednak Śląski to byłoby najlepsze rozwiązanie. Załatwić 5 pociągów dla Krakowian, reszta busami i wypełnimy te 45 tysięcy !! Stworzymy najlepszą atmosferę na świecie.
A jakie te transfery mamy jutro sfinalizować by zgłosić ich jeszcze do meczu z Barceloną? Nei Kalanga Jodłowiec?