Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.08.2008, 10:34. Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem.
Witam, z tego co wiem to są jeszcze w sprzedaży bilety na ten mecz ... Ale mam kolege, który mieszka 70 KM od Krakowa dokładnie w Sędziszowie i chciał by się wybrać na ten mecz ... tylko, że najwcześniej w Krakowie był by o godz. 18:00 i mam pytanko czy będą jeszcze wtedy bilety ?
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"