Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
1431
04.08.2008, 10:01
e
napisał(a):
tez bym prosil.
najlepiej jakies video do sciagniecia z np. wyslijto.pl (byle nie rapid)
http://www.allgoals.pl/showthread.php?p=62730#post62730
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann