Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 02.08.2008, 10:54
A ja myślę ,że temat FC Barcelony to sobie możemy narazie odstawić na bok. Bardzo chciałbym się pomylić ale mam niedobre przeczucia co do wyniku z Beitarem. Myślę ,że najlepszy wynik jaki może uzyskać z nimi obecnie grająca Wisła to remis 1-1 w Krakowie. Zwycięstwo jest raczej niemożliwe. Niestety za błędy trzeba płacić. Prawdopodobnie pierwszą pochodną odpadniecia będzie brak Nei'a.
Odpowiedz cytując