Wyświetl pojedynczy post
Południowiec
WISŁA KRAKÓW
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 01.08.2008, 11:44
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Bati_NS_TSW No ja naprzykład twierdze że wyjazd nie za ciekawy rywal pod wzgledem kibicowskim mógł być dużo lepszy
Dokładnie kibicowskie dno,można się o tym przekonać gdy byliśmy tam kilka lat temu.Barcelona jako miasto też niepowala.
Ostatnio edytowane przez Południowiec : 01.08.2008 o godz. 11:47.
full of hate
Odpowiedz cytując