Bobic napisał(a):

|
Bati_NS_TSW No ja naprzykład twierdze że wyjazd nie za ciekawy rywal pod wzgledem kibicowskim mógł być dużo lepszy
|
Dokładnie kibicowskie dno,można się o tym przekonać gdy byliśmy tam kilka lat temu.Barcelona jako miasto też niepowala.