Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1229
01.08.2008, 11:42
LAB
napisał(a):
myslisz ze zagramy tak dobrze?
W poprzednich potyczkach z Barca i Realem mielismy zgrane i solidne zespoły. A teraz to co my mamy?
0 skrzydeł,bramkarz ktory na widok Henrego padnie na kolana ze strachu,ciekawym widokiem bedzie tylko widziec jak Maurycy bedzie robił swoje kółeczka miedzy pomocnikami Barcelony a oni beda mieli w głowie wielkie WTF
Hahah
Rozjebałeś z Mauro
Tak poważnie, dobrze będzie przejść żydków i dalej się nie martwić. Co bedzie to bedzie
Byle tylko ceny biletów były 'normalne' tzn do 150 zł... a znając zarząd będą OD 250... ;]
Aro1234
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aro1234
Znajdź inne posty napisane przez Aro1234