Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1229
Stary 01.08.2008, 11:42
LAB napisał(a):Wyświetl post
myslisz ze zagramy tak dobrze?
W poprzednich potyczkach z Barca i Realem mielismy zgrane i solidne zespoły. A teraz to co my mamy?
0 skrzydeł,bramkarz ktory na widok Henrego padnie na kolana ze strachu,ciekawym widokiem bedzie tylko widziec jak Maurycy bedzie robił swoje kółeczka miedzy pomocnikami Barcelony a oni beda mieli w głowie wielkie WTF
Hahah Rozjebałeś z Mauro

Tak poważnie, dobrze będzie przejść żydków i dalej się nie martwić. Co bedzie to bedzie Byle tylko ceny biletów były 'normalne' tzn do 150 zł... a znając zarząd będą OD 250... ;]
Odpowiedz cytując