Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2750
Stary 01.08.2008, 11:34
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak po wylosowaniu Barcy kształtują się aktualne plany transferowe Wisełki...
Czyżby wycofanie oferty dla Nei - wszystko możliwe.
Jeżeli przejdziemy Beitar to droga do pucharów będzie otwarta. Nawet porażka z FCB nie zamknie nam tej drogi. Będziemy grac w Pucharze Uefa, a tacy piłkarze jak Nei czy ten skrzydłowy będą nam potrzebni.

Odpowiedz cytując