sandomingo napisał(a):

Ciekawe jak po wylosowaniu Barcy kształtują się aktualne plany transferowe Wisełki...
Czyżby wycofanie oferty dla Nei - wszystko możliwe.
|
Jeżeli przejdziemy Beitar to droga do pucharów będzie otwarta. Nawet porażka z FCB nie zamknie nam tej drogi. Będziemy grac w Pucharze Uefa, a tacy piłkarze jak Nei czy ten skrzydłowy będą nam potrzebni.