Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2685
Stary 31.07.2008, 18:43
Całkowity sen w okienku letnim naszego zarzadu i Bednarza jak do tej pory ,jesli poskutkuje tym ze za tydzien odpadniemy z pucharow to naprawde bedzie niezla zenada . Bednarz moze se sciagac Neia i kogo tam jeszcze chce ,ale te transfery beda mialy tylko sens ,jak za tydzien wygramy z Beitarem ,tylko to moze uratowac Bednarza i zarzad przed kompromitacja
Odpowiedz cytując