|
Całkowity sen w okienku letnim naszego zarzadu i Bednarza jak do tej pory ,jesli poskutkuje tym ze za tydzien odpadniemy z pucharow to naprawde bedzie niezla zenada . Bednarz moze se sciagac Neia i kogo tam jeszcze chce ,ale te transfery beda mialy tylko sens ,jak za tydzien wygramy z Beitarem ,tylko to moze uratowac Bednarza i zarzad przed kompromitacja
|