Paweł napisał(a):

|
Co Wy chcecie od Dawidowskiego? Chłop zagrał 10 minut(!) i w tym czasie wystawił piłkę Niedzielanowi na "sam na sam". Nosz k***a rzeczywiście tragedia, przecież powinien w tym czasie ze 3 bramki walnąć, żebyście się od niego odp***dolili ...
|
Zagrał ponad 10 minut i przez ten czas miał 2 straty, pomijając resztę to on w całym wystepie miał 1 dobre zagranie - napastnik na Ligę Mistrzów? sam sobie odpowiedz