Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 30.07.2008, 21:31
Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.
Skrzynka wyczyszczona? Piszesz właśnie do tej osoby?
Odpowiedz cytując