Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 30.07.2008, 21:24
Od ponad 24 godzin mam problem z wysyłaniem sms-ów w sieci 36i6. Gdy chcę wysłać wiadomość(obojętnie do jakiej sieci), wyskakuje mi komunikat "nie udało się wysłać wiadomości. Jest to dziwne ponieważ mam zasięg i pieniądze na koncie(połączenia mogę wykonywać i odbierać normalnie). Dodam, że ten sam problem ma osoba z innej miejscowości także posiadająca starter 36i6. Zetknął się ktoś z podobnym problemem? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz cytując