medyk napisał(a):

Jak Ci myślenie nie idzie, to popatrz chociaż 4 posty do góry z łaski swojej i na poprzednią stronę.
Co by nie rozmywać, wyszukałem, że czas na zgłaszanie zawodników do ewentualnego występu w 3 rundzie eliminacji LM kluby mają do 7 sierpnia o godziny 24.00 czasu środkowo-europejskiego( CET).