Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 29.07.2008, 18:58
medyk napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...-wisle,1154054

już sam nie wiem co myśleć..
Jak Ci myślenie nie idzie, to popatrz chociaż 4 posty do góry z łaski swojej i na poprzednią stronę.

Co by nie rozmywać, wyszukałem, że czas na zgłaszanie zawodników do ewentualnego występu w 3 rundzie eliminacji LM kluby mają do 7 sierpnia o godziny 24.00 czasu środkowo-europejskiego( CET).
Odpowiedz cytując