Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 27.07.2008, 22:42
Wilku napisał(a):Wyświetl post
Kolega Raul cos pieprzy
Czy to sie nie nadaje na bana panie cenzorze?
A moze regulamin obowiazuje wszystkich oprocz ciebie?
Mam nadzieje ze powiedzenie nosil Wilk razy kilka....kiedys sie sprawdzi.(i zebys przypadkiem nie zinterpretowal tego jako personalny wrzut - na szczescie to ze akurat jestes przy wladzy, nie oznacza ze bedzie tak do konca)

jachting , podeslij mi jakos na priv swojego mejla.
94 - Allah Akbar!!