Wilku napisał(a):

Czy to sie nie nadaje na bana panie cenzorze?
A moze regulamin obowiazuje wszystkich oprocz ciebie?
Mam nadzieje ze powiedzenie nosil Wilk razy kilka....kiedys sie sprawdzi.(i zebys przypadkiem nie zinterpretowal tego jako personalny wrzut - na szczescie to ze akurat jestes przy wladzy, nie oznacza ze bedzie tak do konca)
jachting , podeslij mi jakos na priv swojego mejla.