wolfy napisał(a):

OK. Więc ja tak tylko zapytam - gdzie ta nowa jakość?
Albo inaczej - w jakiej sferze nie związanej z wizerunkiem i mediami PO radzi sobie lepiej(albo przynajmniej - równie dobrze)niż PiS.
.
|
W mojej ocenie politycy Pis to nieudacznicy i radzili sobie fatalnie
===
Nowości hmm .
-Pewna godność ich jako przedstawicieli Polski
-dialog obywatelski
-nie negowanie postaci zasłużonych
-poszanowanie historii
-odnoszenie się do ważnych wartości takich jak np.zaufanie
-nie tworzą uprzedzeń i tematów tabu
-lepszy klimat dla rozwoju kraju
http://www.tvn24.pl/12692,1547034,wiadomosc.html
Plan prywatyzacji
Program "boisko w każdej gminie" już powstały pierwsze boiska
Komisja "przyjazne Państwo"
Kierunek rozwoju,różnego rodzaju ujednolicające pakiety
Przykłady;
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar....html?skad=rss
http://www.klub.platforma.org/aktualnosci/220.html
http://www.klub.platforma.org/aktualnosci/212.html
http://www.klub.platforma.org/aktualnosci/200.html
http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,10068...6510&_ticrsn=5
Pozytywne programy obiedy dla dzieci,komputery i tego typu "bzdety"
Decentralizacja
Przyjęty projekt Wschodniego Partnerstwa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...a_projekt.html
Cała polityka zagraniczna
Euro 2012 zdecydowane przyśpieszenie prac
itd.
Cytat:
Licze w takim razie że w jakiejkolwiek dyskusji o zboczeńcach bedziesz powoływał sie na Niesioła.
|
Akurat w tych kwestiach nie podzielam jego poglądów ale je szanuje
no cóż musi się użerać ,słuchać głupot .
Czemu sie dziwić.