Termin już się parę razy zmieniał, więc uwierzę w to dopiero, jak naprawdę wejdzie w życie ta ustawa. W naszym kraju wszystko jest możliwe. Może tak się zdarzyć, że wojsko zawodowe będzie od np. 2010 roku - czego nie życzę sobie ani innym poborowym, którzy omijają szerokim łukiem służbę w naszym wojsku. Oby do grudnia !