Wyświetl pojedynczy post
Wormal
Schodowicze'05
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Borek Vęcki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 26.07.2008, 14:13
Maciejo napisał(a):Wyświetl post

panowie jak się naprawdę boicie to tylko do grudnia kombinować dacie radę
Co rok tak mówią, że od stycznia będzie zawodowe - tylko, że cosik nie widać wyników.

Do tego Tusk to obiecał - no to zapomnijcie ;D
Odpowiedz cytując