Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Wormal
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: Borek Vęcki
Offline
#
29
26.07.2008, 14:13
Maciejo
napisał(a):
panowie jak się naprawdę boicie to tylko do grudnia kombinować
dacie radę
Co rok tak mówią, że od stycznia będzie zawodowe - tylko, że cosik nie widać wyników.
Do tego Tusk to obiecał - no to zapomnijcie ;D
Wormal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wormal
Znajdź inne posty napisane przez Wormal