Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 26.07.2008, 13:20
WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
Schizofremia (chyba nie ) . Oby bylo wkoncu wojsko zawodowe tego zycze wsyztskim jak i sobie ale jak co do czego przyjdzie papiery sa
chyba schizofrenia

panowie jak się naprawdę boicie to tylko do grudnia kombinować dacie radę
Odpowiedz cytując