Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Malbork
Offline
#
28
26.07.2008, 13:20
WiselkaMLP
napisał(a):
Schizofremia (chyba nie
) . Oby bylo wkoncu wojsko zawodowe tego zycze wsyztskim jak i sobie ale jak co do czego przyjdzie papiery sa
chyba schizofrenia
panowie jak się naprawdę boicie to tylko do grudnia kombinować
dacie radę
Maciejo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejo
Odwiedź stronę domową użytkownika Maciejo!
Znajdź inne posty napisane przez Maciejo