Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
1037
24.07.2008, 20:45
e
napisał(a):
szukam ale nie moge znalesc... zdjecia Kuby jak byl u nas na stadionie w barwach bodajze na D, chodzi oczywiscie o Blaszczykowskie ?
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906