wolfy napisał(a):

"Dekaczyzacja".
Matko, tyle czasu minęło od wyborów, a niektórych ciągle to rusza.
Niech mi ktoś łaskawie wytłumaczy, co to ma wspólnego z polityką?
Jak to pisze Ziemkiewicz: "Bęc wuja w czoło i jest wesoło!".
Fajerwerki...
Głupia Szczypińska, zły Ziobro, Kaczor cham.
Tylko się nie zdziwcie, jeśli pod koniec kadencji PO będziemy w tym samym miejscu, co przed jej rozpoczęciem.
|
Faktycznie ostatnie wydarzenia przypominają warcholstwo bardziej niż polityke,ale to nie jest wystarczający powód aby przymykać oczy na główne,bieżące wydarzenia w kraju z udziałem osób sprawujących władze.
Głupia Szczypińska,Kaczor Cham czy inny Palikot - pajac.Jeśli będą się zachowywać godnie w stosunku do swojego urzędu to na pewno takich określeń będzie mniej.
---------------------------------------------------------------
Cytat:
USA: rakiety Patriot i tak nie obronią Polski
Amerykanie uważają, że Polska nie potrzebuje drogiego sprzętu do obrony kraju, bo i tak nie będzie w stanie odeprzeć ataku, np. ze strony Rosji - twierdzi "Rzeczpospolita".
Gazeta informuje, że Ministerstwo Obrony Narodowej nie zgadza się z oceną amerykańskich ekspertów dotyczącą potrzeb modernizacyjnych polskiej armii. Amerykanie przekonują, że nawet najdroższe uzbrojenie nie zapewni Polsce bezpieczeństwa.
Z amerykańskich analiz wynika, że w razie ataku ze strony Rosji nie ochroni Polski nawet kilkanaście baterii rakiet Patriot. Dlatego zamiast niepotrzebnie wydawać miliardy złotych, polski rząd powinien zrobić wszystko, aby w przypadku zagrożenia umożliwić jak najszybszą odsiecz wojskom NATO lub USA.
Mamy się skupić na poprawianiu logistyki. A jeżeli już szukać pieniędzy na nowy sprzęt, to we własnym budżecie - powiedział "Rzeczpospolitej" jeden z polskich dyplomatów.
(tbe)
|
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...osc_prasa.html