|
"Dekaczyzacja".
Matko, tyle czasu minęło od wyborów, a niektórych ciągle to rusza.
Niech mi ktoś łaskawie wytłumaczy, co to ma wspólnego z polityką?
Jak to pisze Ziemkiewicz: "Bęc wuja w czoło i jest wesoło!".
Fajerwerki...
Głupia Szczypińska, zły Ziobro, Kaczor cham.
Tylko się nie zdziwcie, jeśli pod koniec kadencji PO będziemy w tym samym miejscu, co przed jej rozpoczęciem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|