Lemoniadowy Joe napisał(a):

to niech zwiększa ligę i po kłopocie znaleźć jakieś wolne terminy i tyle
nie widzę innego wyjścia nie może być tak że ktoś porobi transfery podpisuje kontrakty licząc na kasę z gry w ekstraklasie a tu nagle spadek
|
podobno takie zmiany musi zaakceptowac uefa z 12 miesiecznym wyprzedzeniem