Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 23.07.2008, 19:52
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
to niech zwiększa ligę i po kłopocie znaleźć jakieś wolne terminy i tyle

nie widzę innego wyjścia nie może być tak że ktoś porobi transfery podpisuje kontrakty licząc na kasę z gry w ekstraklasie a tu nagle spadek
podobno takie zmiany musi zaakceptowac uefa z 12 miesiecznym wyprzedzeniem
Odpowiedz cytując