Ricon napisał(a): 
dlaczego Wyparlo bylby idealnym dublerem dla Pawelka. W zeszlym sezonie odbudowal swoja forme. Zreszta on nigdy nie byl slaby a napewno jest lepszy od Juszczyka. Mysle ze spokojnie moglby zastepowac Pawelka kiedy ten bylby bez formy. A i Cebanu mialby soie od kogo uczyc. Zreszta Wyparlo moglby zostac w Wisle nawet do konca kariery tak jak Grim w Ajaxie, Van der Guuw w MU czy tez Fiori w Milanie i Balotta w Lazio.
|
Od tego ma ŁKS...
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|