westersyl napisał(a):

|
Obawiam się, że ten transfer jest już poza naszymi możliwościami . My oczywiście chcemy jak najtaniej kupić, a CSKA jak najdrożej sprzedać. Jak zostaniemy tylko z jednym bramkostrzelnym napastnikiem na tą rundę to będzie śmiech na sali.
|
Kupimy go tylko i wyłacznie wtedy, jeśli nie będzie innych oferentów - bo raczej z nikim nie będziemy walczyć i przebijać ofert.
Pomijam fakt, że wcale nie jest pewne, czy my w ogóle złożyliśmy za niego jakąś ofertę i jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem tego gracza. Tak samo prawdopodobne jest, że Wisła jest tylko nazwą, która ma skłonić realnych nabywców do oferowania większych pieniędzy.
pozdrawiam