Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2366
Stary 22.07.2008, 10:08
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że ten transfer jest już poza naszymi możliwościami . My oczywiście chcemy jak najtaniej kupić, a CSKA jak najdrożej sprzedać. Jak zostaniemy tylko z jednym bramkostrzelnym napastnikiem na tą rundę to będzie śmiech na sali.
Kupimy go tylko i wyłacznie wtedy, jeśli nie będzie innych oferentów - bo raczej z nikim nie będziemy walczyć i przebijać ofert.
Pomijam fakt, że wcale nie jest pewne, czy my w ogóle złożyliśmy za niego jakąś ofertę i jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem tego gracza. Tak samo prawdopodobne jest, że Wisła jest tylko nazwą, która ma skłonić realnych nabywców do oferowania większych pieniędzy.

pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez TeeS : 22.07.2008 o godz. 10:14.
Odpowiedz cytując