Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Pawel81
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
9
17.07.2008, 12:34
Możliwe że jest skromna ale nie chciałem jej za bardzo rozbudowywac
Pawel81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawel81
Znajdź inne posty napisane przez Pawel81