Temat
:
Żużel w Krakowie !!!!
Wyświetl pojedynczy post
Robin
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
8
17.07.2008, 10:07
hmm..wypełnione..aczkolwiek moim zdaniem ankieta jest za bardzo skromna aby zanalizować brak popularności speedwaya w Krk..pozdr
Robin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robin
Znajdź inne posty napisane przez Robin