Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
866
16.07.2008, 22:18
emsi
napisał(a):
Aju i Ejo
Nie dziękuj
w zwariowanym konkursie pod patronatem prof.Filipiaka wygral pan wyjazd do Grecji na koszt własny !
szefowa odpowiedziala dokladnie to samo !
i o to chodzilo w calym pytaniu
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West