Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1015
Stary 16.07.2008, 17:39
Eller napisał(a):Wyświetl post
CZekam na ruch ze strony moderatorow
Ta twoja posłanka to tylko duzo o tym gadała , jak przyszlo do konkretnej roboty to nie bylo komu robic .Jezdzili tylko w czasie kampanii wyborczej z Giertychem na Mazury i mowili jak im zalezy.. Pani poslanko pisac ustawe ,a nie organizaowac konferencje prasowe !
Wypadaloby jednak, skoro wypowiadasz się na jakiś temat, choć w minimalnym stopniu go zgłębić.

"[...] Andrzejewski podkreślił, że pod koniec czerwca Senat nie poparł inicjatywy ustawodawczej, autorstwa PiS, która miała regulować kwestie własnościowe na tzw. ziemiach odzyskanych[...]

A na dokładkę jeszcze bezczelny komentarz do tej sprawy "twojego posła" a zarazem wicemarszałka Sejmu
"[...] wywody ludzi, którzy na skutek swojego własnego niedołęstwa i gapiostwa mówią, że to Niemcy przychodzą i ich wyrzucają, jest brednią [...]"
Tak mi się wydaje, że Ci Ludzie właśnie dlatego płacą podatki, aby o ich interesy dbali Ich przedstawiciele zarówno w Parlamencie, jak i we wszelkiego rodzaju urzędach publicznych. To właśnie chyba dlatego płacimy podatki, aby każdy z Nas nie musiał być prawnikiem, policjantem, lekarzem itp. w jednym.

Całość artykułu http://fakty.interia.pl/polska/news/...rzelac,1147068,


Kiedy PiS dążył w polityce zagranicznej by wymóc na władzach niemieckich, aby ewentualne roszczenia obywateli niemieckich zostały jednoznacznie przejęte przez rząd Niemiec, PO wtórowała niemieckim massmediom w komentarzach o antyniemickim nastawieniu Kaczyńskich i PiSu itp. bredniach.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 16.07.2008 o godz. 18:17.