Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2130
Stary 11.07.2008, 21:58
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ten temat nie przestaje mnie zadziwiać.

Czy możecie mi powiedzieć gdzie widzieliście tego piłkarza, że twierdzicie, że byłby takim wielkim wzmocnieniem?
2005-2006 - Moreirense - 32 (15)
2006-2007 - Naval 1º de Maio - 28 (10)
2007- CSKA Sofia - 27 (14)

Malo Ci ****a? , moze Drogbe kupimy skoro o nim wspominasz....187 to tez malo , moze koszykarza 212

Koles strzela bramy w Portugalii , w druzynie mistrza Bulgarii( gdzie liga jest na znacznie wyzszym poziomie niz nasza) a Tobie sie cos nie podoba

Kosztuje 3 razy mniej niz gwiazdor Dudka , byc moze zgodzi sie na zarobki o 10% wyzsze niz nastepny gwiazdor Lobodznski a Ty nazekasz
Paranoja
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując