Uran235 napisał(a):

Ten temat nie przestaje mnie zadziwiać.
Czy możecie mi powiedzieć gdzie widzieliście tego piłkarza, że twierdzicie, że byłby takim wielkim wzmocnieniem?
|
2005-2006 - Moreirense - 32 (15)
2006-2007 - Naval 1º de Maio - 28 (10)
2007- CSKA Sofia - 27 (14)
Malo Ci ****a? , moze Drogbe kupimy skoro o nim wspominasz....187 to tez malo , moze koszykarza 212
Koles strzela bramy w Portugalii , w druzynie mistrza Bulgarii( gdzie liga jest na znacznie wyzszym poziomie niz nasza) a Tobie sie cos nie podoba
Kosztuje 3 razy mniej niz gwiazdor Dudka , byc moze zgodzi sie na zarobki o 10% wyzsze niz nastepny gwiazdor Lobodznski a Ty nazekasz

Paranoja