Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2036
Stary 10.07.2008, 11:31
dorotja napisał(a):Wyświetl post
Zamierzacie sporządzić listę zawodników występujących w Ekstraklasie? Nabijecie ze sto postów tak bez podstaw? Reiss to też głośnie nazwisko. Hajto również. Każde sobie można rzucić. Tylko co to daje? Proszę o opanowanie, albo przynajmniej sensowne uzasadnianie tej ... zgaduj zgaduli. Posty z samym nazwiskiem są usuwane.

Pliiiiz
ŚWIERCZEWSKI! :

No dobra, a teraz na poważnie: Jodłowiec jest już praktycznie piłkarzem Wisły, to bardzo cieszy, bo dla mnie Jodłowiec>Kokoszka, a za tego drugiego może jakiś solidny pieniądz się dostanie.
Myślę, że gra w typowanie nie ma tu sensu, ale byłoby pozytywnie, gdyby ktoś jeszcze do nas dołączył.
Dla mnie dwa transfery "wysokiej klasy" zdecydowanie wystarczą. Wolę mieć dwóch nowych dobrych piłkarzy o uznanej choćby w swoim kraju marce niż siedmiu - zagadki.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując