|
Myślę, że sytuacja wygląda tak Cupaił stwierdził, że
1. Nawet przy wydatku 2 ml euro szanse, na LM wynoszą ok 20 %
2. Przez pierwsze pół roku gramy na stadionie bez jednego sektora a przez drugie zupełnie nie wiadomo gdzie - a więc publiczności będzie mało
3. W przyszłym roku rusza nowa formuła LM z większą szansą na awans
To spowodowało, że postarano się by oprócz Dudki nikt z podstawowego składu nie odszedł
Szukani są wolni zawodnicy by załatać najpilniejsze problemy (stoper)
Nie będzie szumnych transferów
Mamy wygrać ligę i awansować do fazy grupowej PUEFA
Miejmy nadzieje, transfery będą za rok
Może nas to wkurzać, ale może ma to sens
Jedyne, za co mam pretensje to te opowiastki, że już czekają piłkarze, których nawet nie trzeba testować tacy są dobrzy
|