Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 09.07.2008, 22:08
Myślę, że sytuacja wygląda tak Cupaił stwierdził, że

1. Nawet przy wydatku 2 ml euro szanse, na LM wynoszą ok 20 %

2. Przez pierwsze pół roku gramy na stadionie bez jednego sektora a przez drugie zupełnie nie wiadomo gdzie - a więc publiczności będzie mało

3. W przyszłym roku rusza nowa formuła LM z większą szansą na awans

To spowodowało, że postarano się by oprócz Dudki nikt z podstawowego składu nie odszedł

Szukani są wolni zawodnicy by załatać najpilniejsze problemy (stoper)

Nie będzie szumnych transferów

Mamy wygrać ligę i awansować do fazy grupowej PUEFA

Miejmy nadzieje, transfery będą za rok


Może nas to wkurzać, ale może ma to sens

Jedyne, za co mam pretensje to te opowiastki, że już czekają piłkarze, których nawet nie trzeba testować tacy są dobrzy
Odpowiedz cytując