Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 08.07.2008, 18:35
Jery napisał(a):Wyświetl post
K_2 jak zwykle .......isz... Rzucasz hasła bez podania żadnych danych! Temu nie o Wermachcie, że temat ma służyć merytorycznej wymiane zdań! Nie czepianiu się słówek i przypierdalaniu do czyichś poglądów. Jak masz coś do powiedzenia w kwestii budowy autostrad, posiadasz interesujące dane, które wskazują na to że rząd Tusk buduje je we wspaniałym tempie, to wrzuć proszę. To, że Ty "wierzysz" w Tuska to my wiemy, bo jakbyś zamiast wierzyć, wiedział lub był pewnien tak jak Sambo, który wkleił źródło (nie z dupy wzięte mniemanie) to spiewałbyś inaczej. Wykaż trochę ambicji i poszukaj czegoś o tempie budowy autostrad, wrzuć i wtedy podyskutujemy. Jeśli Ci się nie chce to zamilcz bo nie wnosisz nic do dyskusji.
Ta ze Donek jest "rudym wnukiem wehrmachtowca" to jest swietny argument popierajacy teze ze nei buduje autostrad.