Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 04.07.2008, 15:17
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie. Jesli odpadniemy w III rundzie el. do LM, to spadamy chyba do ostatniej rundy eliminacji do PUEFA, gdzie jestesmy rozstawieni. Jesli ta runde przejdziemy, przechodzimy do I rundy PUEFA, gdzie nie bedziemy rozstawieni i mozemy trafic na takich wlasnie przeciwnikow.
Jak odpadniemy w trzeciej rundzie kwaliwikacji LM to od razu gramy w 1 rundzie PU, gdzie nie jesteśmy rozstawieni.
Odpowiedz cytując