Coolpick napisał(a):

|
Chyba nie. Jesli odpadniemy w III rundzie el. do LM, to spadamy chyba do ostatniej rundy eliminacji do PUEFA, gdzie jestesmy rozstawieni. Jesli ta runde przejdziemy, przechodzimy do I rundy PUEFA, gdzie nie bedziemy rozstawieni i mozemy trafic na takich wlasnie przeciwnikow.
|
Jak odpadniemy w trzeciej rundzie kwaliwikacji LM to od razu gramy w 1 rundzie PU, gdzie nie jesteśmy rozstawieni.