Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 01.07.2008, 17:33
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk
Abolicja będzie, kluby mogą być karane zdaje się do czerwca 2009.