Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
215
01.07.2008, 17:33
Niebieski1920
napisał(a):
Mysle, ze lepiej wprowadzic abolicje od nowego sezonu, bo to z kazdym sezonem przypomina coraz bardziej cyrk
Abolicja będzie, kluby mogą być karane zdaje się do czerwca 2009.
Raphael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raphael
Znajdź inne posty napisane przez Raphael