westersyl napisał(a):

Crvena miała szansę na dobry wynik, a on wszystko zepsuł.
Moje pierwsze skojarzenie to... Angelo Hugues.
Co z tego, że drużyna gra dobrze, skoro bramkarz gra beznadziejnie.
Pozycja bramkarza jest w drużynie na tyle ważna, że nie warto oszczędzać.
Zapłaćmy te kilkaset euro więcej ale miejmy pewność, że bramkarz to wzmocnienie, a nie osłabienie.