Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1149
Stary 30.06.2008, 10:37
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pisałem, dla mnie głupota. Każda oferta równa/powyżej 1 mln Euro powinna być akceptowana, nie ma co robić na złość, nikomu to na dobre nie wyjdzie. Wisła będzie nagabywać na Kokoszke że zły i nie dobry, Kokoszka będzie skunksem w klubie, nie ma to sensu, nie w profesjonalnym ( ? ) klubie. Wystarczy popatrzeć na zachód - jak piłkarz tam nie chce u kogoś grać, nawet najlepszy - bierze sie za niego jak największą kase i sajonara.

Kasy wielkiej za niego nie dostaniemy, a jak puscimy za bezcen damy zielone swiatlo takim jak Kokoszka.

Rok profilaktycznie pogra sobie w ME inni mu podobni zobacza ze to nie jest przedszkole tylko powazny klub i sie im odechce kombinowania.A po roku wypozyczyc do wodzislawia niech sie pokazew lidze z pol roku i sprzedac, przynajmniej ja bym tak zrobil na miejscu klubu.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 30.06.2008 o godz. 13:07.
,
Odpowiedz cytując