<Crasch> napisał(a):

Kokoszka powinien dostać surową kare jeśli PZPN nie pozwoli mu odejść na Prawie Webstera. A to co on robi jest żałosne. Piłkarz tym samym pluje na klub w którym gra a sam i tak sobie szkodzi bo każdy przyszły nabywca tej wielkiej gwiazdy bardzo sie zastanowi czy przyjąć tak pracowitego, ambitnego i lojalego zawodnika.
Tak Off topowo.
W tym że Jop jest szybszy od Głowy to Leo może mieć racje, Jop według klasyfikacji UEFA jest 19 zawodnikiem EURO pod względem szybkości. Najszybszy z Polaków.
To taka informacja która przeczy teorii Hebana.
|
Co do Kokoszki, to nie docenia tego że to Wisła go wypromowała i tylko o sobie. Jednakże co ma zrobić chłopak który ma potencjał i nie dostaje szansy gry? Co chwile słyszy jaki to jest wielki talent i jest regularnie powoływany do kadry, w przeciwieństwie do swojego rywala. Z jednej strony przykro mi że nie docenia tego co dla niego zrobiła Wisła, ale z drugiej staram się go zrozumieć, bo jak każdy ambitny, zdolny młody zawodnik chce grać w ekstraklasie a nie młodej ekstraklasie.