<Crasch> napisał(a):

Ja nigdy nie zapomne meczu Wisły z Barceloną kiedy przegrali 3 do 4.
I należy pamietać że TO Barcelona wtedy cały czas goniła wynik i gdyby nie ten karny, to kto wie co by sie zdarzyło
|
Gdyby nie Rivaldo ktorego Barca miala puscic do Brazylii na jakis towarzyski mecz albo zgrupowanie reprezentacji...ehhh..pamietam te emocje z tego meczu
