Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 28.06.2008, 06:26
Deever napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież to też Wiślak. Kto jak kto, ale Ty powinieneś to wiedzieć. I tym się sugerować. Tzn. nic nie narzucam, ale z tego co się orientuję, to wśród ultrasów Goły jest lubiany jak mało kto...
Tyle ze grac w pilke nie potrafi(w kontekscie naszych celow i potrzeb).Wisla to nie jest klub zasłużonych.To ma byc zespol ktory ma wygrywac i zarabiac $.
Mozemy miec swoje sympatie ale nie dochodzmy do absurdu ze kazdy kto jakis gest uczynil , ma byc wielbiony, bez wzgledu na poziom sportowy, bo dojdziemy do wniosku ze najlepsze dla naszego klubu to 3 liga - wszyscy wierni, i najwierniejsi z wiernych w skladzie.

Deever napisał(a):Wyświetl post

A co do wiślackiej polityki jako takiej, to błagam, bez jęków. Zaufajcie Bednarzowi i wstrzymajcie się do zamknięcia okna. Jak wtedy będzie tak, jak teraz, to będziecie mieli pełne prawo do krytyki. A na razie weźcie, bracia Wiślacy, na wstrzymanie.
po roku wspolpracy
+ ze mamy w koncu konktretnego czlowieka na tym stanowisku
- ze jedynym realnym wzmocnieniem jak dotad stal sie Jirsak, reszte czy to z winy bledow(Lobo),pecha(Niedzielan), czy nietrafionych strzalow zdaniem trenera(Cwielong,Dudu), mozna przemilczec.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 28.06.2008 o godz. 06:53.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując