Abraham Paz: Teraz Wisła?
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18262
Sam jestem ciekawy czy by się nadał (jak nie u nas to u Was

) Pod rozwagę komentarz:
Astiz: Polskiej ekstraklasie wiele brakuje do hiszpańskiej drugiej ligi
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=20800