Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 27.06.2008, 06:18
Abraham Paz: Teraz Wisła?

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=18262


Sam jestem ciekawy czy by się nadał (jak nie u nas to u Was ) Pod rozwagę komentarz:

Astiz: Polskiej ekstraklasie wiele brakuje do hiszpańskiej drugiej ligi

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=20800