Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.06.2008, 22:21
Utopić to się w wannie można.

Ale jak ktoś po pijaku włazi do wody to sorry - na głupotę nie ma rady - albo jak ktoś nie zna terenu i skacze na Zakrzówku do wody z 10 metrów. Odrobina wyobraźni nie zaszkodzi.

Kryspinów polecam - ale wieczorami - jak mało ludzi a i woda nagrzana przez cały dzień przez słońce - jeszcze można dodać grilla na plaży to już w ogóle raj na ziemi

Zakrzówek ok ale ludzi zawsze tak nabite że nie ma gdzie stanąć nawet.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując